محصول به سبد خرید اضافه شد
0

تخفیف فقط در صورت خرید آنلاین از سایت

پايتخت کتاب

به‌روزترين فروشگاه اينترنتي کتاب

  • دسته بندي محصولات
فروشگاه

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور 1400

دسته‌بندی: اخبار کنکور
تاریخ: 11 تیر 1400

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور 1400


فرآیند آزمون سراسری ۱۴۰۰ در این لحظه به پایان رسید و پرونده ی برگزاری کنکور 1400 با تمامی حواشی کاملا بسته شد.

رقابت داوطلبان گروه های آزمایشی هنر ، ریاضی فیزیک ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، زبان تخصصی در ۴۱۴ شهرستان و سه هزار و ۵۲۲ حوزه امتحانی به پایان رسید.

بر اساس برنامه زمان بندی سازمان سنجش آموزش کشور، نتیجه اولیه آزمون سراسری در قالب کارنامه در دهه اول مردادماه منتشر می شود.

بعد از این مرحله، فرایند انتخاب رشته متقاضیان مجاز در نیمه اول مردادماه آغاز می شود.

این انتخاب رشته بر اساس ظرفیت های اعلام شده دانشگاه ها به سازمان سنجش آموزش کشور صورت می گیرد و داوطلبان می توانند نسبت به انتخاب ۱۵۰ رشته مورد علاقه خود اقدام کنند.

همچنین اعلام نتیجه نهایی و استقرار کارنامه نتیجه در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور نیز در هفته آخر شهریور ماه صورت می گیرد.

کنکور سراسری ۱۴۰۰ تعداد یک میلیون و ۱۱۱ هزار و ۸۱۸ داوطلب دارد که در پنج گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، علوم تجربی، هنر و زبان های خارجی به رقابت پرداختند.

برچسب‌ها:

ادمین پایتخت کتاب

ما بروزترین سایت فروش اینترنتی کتاب هستیم

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

هدف ما، تبدیل این وبسایت به یک بانک کتاب اینترنتی و ایجاد تجربه لذت بخش برای شما است. به صورت 24 ساعته و در تمامی لحظات توان و تلاش مان را در جهت بهبود خدمات مان بکار می گیریم تا خیال شما همواره آسوده باشد. اطمینان داریم با هنر کار تیمی و قدرت تیم حرفه ای متخصصان پایتخت کتاب، این امر محقق میگردد.

فروشگاه اینترنتی پایتخت کتاب، مرکز خرید انواع کتاب های کمک درسی

Copyright © 2022 paytakhteketab.com