سری کتاب های الفبای کنکور هنر از انتشارات کارنامه کتاب

تاریخ: 15 بهمن 1398
سری کتاب های الفبای کنکور هنر از انتشارات کارنامه کتاب

الفباي کنکور هنر به طبقه بندی موضوعی سوال هاي درس های رشته هنر در آزمون سراسري هنر طي 16 سال گذشته پرداخته است.

در اين کتاب که از مجموعه کتاب های الفباي کنکور هنر از نشر کارنامه کتاب است سعي شده تا به جای طرح سوال های کنکور هنر به ترتيب تقدم و تأخر زماني، طبقه بندی موضوعی را مبنای کار قرار دهيم.

بدين ترتيب که ابتدا مباحث هر درس را در پانزده موضوع متفاوت و مجزا تعريف و سپس سوالات را در موضوع مربوطه فصل بندی کرده ايم که مي توان نام فصل ها را به طور يک جا در فهرست کتاب مشاهده کرد.

از مزايای اين شيوه ی طبقه بندی اين است که کمک مي کند تا پس از مطالعه ی هر مبحث تمامي پرسش های مربوط به آن فصل را پشت سر هم مطالعه کنيم و از زيروبم نحوه ی طرح پرسش ها از هر موضوع مطلع شويم.

اما مهم ترين مزيتي که از اين روش حاصل شده, مشخص شدن مباحثي است که در نظر طراحان کنکور از اولويت و اهميت بيشتري برخوردار هستند. نتايج حاصل از اين نحوه ی تقسيم بندی در انتهای کتاب در قالب جدول هايي آورده شده اند.

جداول کتاب الفباي کنکور هنر

جداول اول پراکندگي موضوعي سوالات هر فصل را در پنج سال اول که بین سال های 1383 تا 1387 میباشد، دومي در پنج سال مياني بین سال های 1388 تا 1392 و جدول سوم در شش سال آخر بین سال های 1393 تا 1398 نشان مي دهد.

چهارمين و آخرين جدول به ارائه ي ميانگين سه جدول قبلي و در مجموع شانزده سال کنکور هنر مي پردازد. از مقايسه ی اين جدول ها مي توان به سمت و سوی رويکرد طراحان آزمون سراسری هنر مي برد و مشخص کرد که کدام مطالب در چه سال هايی بيشتر مدنظر قرار گرفته اند.

هدف کتاب های الفبای کنکور هنر

درواقع اين کتاب ها مي کوشند تا با طبقه بندي موضوعي، فصل بندي دقيق و در نهايت بررسي و مقايسه ی جدول های پايانی در هر کتاب به تحليلی دقيق تر از پراکندگی سوال های کنکور سراسری رشته هنر در دروس مختلف دست پيدا کنند. امری که مي توان به کمک آن برنامه ريزی موثری انجام داد و به سوی يک مطالعه ی هدفمند در يک دوره ی زمانی نسبتاً طولانی گام برداشت.

برای خرید این کتاب ها از وبسایت بانک کتاب پایتخت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

www.paytakhteketab.com/alefbaye-konkoore-honar-karname-ketab

دیدگاه‌ها

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

هدف ما، تبدیل این وبسایت به یک مرکز خرید اینترنتی کتاب و ایجاد تجربه لذتبخش برای شما است. به صورت 24 ساعته و در تمامی لحظات توان و تلاشمان را در جهت بهبود خدمات مان بکار می گیریم تا خیال شما همواره آسوده باشد. اطمینان داریم با هنر کار تیمی و قدرت تیم حرفه ای متخصصان پایتخت کتاب، این امر محقق میگردد.

فروشگاه اینترنتی بانک کتاب پایتخت، مرکز خرید انواع کتاب های کمک درسی، درسی، دی وی دی های آموزشی.

Copyright © 2020 paytakhteketab.com