پاسخنامه تشریحی دینی پایه بهمن آبادی

بررسی و تحلیل کتاب‌ها
25 خرداد 1401
پایتخت کتاب
پاسخنامه تشریحی دینی پایه بهمن آبادی

سلام

دانش آموزان عزیز بالاخره انتظار ها به پایان رسید و پاسخنامه ی تشریحی کتاب استاد بهمن آبادی برای دین و زندگی پایه ی دهم و یازدهم آماده و در بروزترین سایت فروش اینترنتی کتاب های درسی و کمک درسی ” بانک کتاب پایتخت ” برای دسترسی همه قرار گرفت.

پاسخنامه تشریحی دینی پایه بهمن آبادی

توی این نوشته به بررسی دقیق این کتاب میپردازیم و ویژگی های این کتاب خفن و پر فروش رو به شما عزیزان میگیم.

مهم ترین ویژگی ها:

 • در بخش درسنامه های کتاب سفیر خرد دینی جامع، علاوه بر توضیح کامل مطالب همه نکات کلیدی و طلایی درس دین و زندگی مقاطع دهم و یازدهم، در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته که از این جهت شما را از مطالعه هر کتاب دیگری بی نیاز می سازد..
 • همه آیات و روایاتی که در کتاب درسی عنوان شده به همراه نکات مهم در کتاب دینی سفیر خرد جامع هم آورده شده‌اند و جای هیچگونه نگرانی در این رابطه وجود ندارد.
 • از دیگر موارد می‌توان به ارائه نکات طلایی، تفاوت ها و شباهت ‌ها اشاره کرد. برای بررسی بیشتر ارتباط میان متن و دیگر آیات و احادیث نیز در کتاب دینی سفیر خرد 1401 تدابیری در نظر گرفته شده است. استفاده از تیترهای جذاب، برای یادگیری بهتر و مؤثرتر دانش آموزان هم از دیگر ویژگی‌های بخش درسنامه کتاب سفیر خرد 1401 مورد نظر است.
 • ویژگی مهم دیگر کتاب سفیر خرد در بخش درسنامه‌های آن است که تا جای ممکن ، مطالب درس دین و زندگی با استفاده از نمودارهای درختی توضیح داده شده اند که علاوه بر انسجام بخشی به آن ها در درک بهتر مطالب تاثیر زیادی دارد. در این نمودارها، مطالب مهم و کلیدی با رنگ دیگر از دیگر مطالب تفکیک شده اند.
 • در بخش سؤالات تستی، اغلب سؤالات طلایی هستند و در کنکور سال 1401 تکرار شده‌اند که این مهم ترین ویژگی و برتری کتاب دینی جامع سفیر خرد نسبت به سایر کتاب های دین و زندگی چاپ شده از انتشارات های دیگر به شمار می آید. این سوالات کنکوری در بخشی که در خود کتاب دینی سفیر خرد پایه مشخص شده است عینا آورده شده و شما دانش آموزان عزیز می توانید آن ها را مشاهده نمائید.

دین و زندگی دوازدهم بهمن آبادی

دین و زندگی دوازدهم سری بست بهمن آبادی

آموزش کامل هر درس بصورت نموداری
کامل ترین پیام ها برای آیات، روایات و اشعار
خلاصه کامل هر درس در ویرایش جدید
تست‌های خط به خط مفهومی
تست‌های ترکیبی جدید
تست‌های آزمایشی به همراه تست‌های کنکور سراسری

دانلود بخشی از کتاب
99

دین و زندگی پایه کنکور دهم و یازدهم بهمن آبادی

دین و زندگی پایه کنکور دهم و یازدهم بهمن آبادی

آموزش کامل هر درس بصورت نموداری
کامل ترین پیام ها برای آیات، روایات و اشعار
خلاصه کامل هر درس در ویرایش جدید
تست‌های خط به خط مفهومی
تست‌های ترکیبی جدید
تست‌های آزمایشی به همراه تست‌های کنکور سراسری

دانلود بخشی از کتاب
99

آموزش

قالب درس‌نامه کتاب دین و زندگی پایه ساده نیست، یعنی متن کتاب به ‌صورت نمودار درختی توضیح داده شده است و با رنگی کردن سبز در بخش دهم و آبی در بخش یازدهم، بخش‌ های مهم از متن اصلی کتاب جدا شده اند. حجم درس‌نامه خیلی منطقی و معقول است و حتی بیش ‌از حد توضیح داده شده است و نمی‌توان از این نکته براحتی گذشت که درس‌ نامه طوری طراحی‌ شده است که می‌تواند هم تمارین کتاب و بحث تشریحی و هم کنکور و سوالات چهارگزینه ای را پوشش بدهد. در کتاب هیچ بحثی یا نکته‌ایی مهم برای امتحان نهایی نیامده است و مؤلف فقط به پاسخ اندیشه و تحقیق بسنده می‌کند.

مخاطب درس‌نامه‌ی کتاب دین و زندگی پایه سفیر خرد همه‌ی دانش آموزان هستند، یعنی هر دانش‌آموزی با هر سطح آموزشی می‌تواند از این کتاب استفاده کند. درس‌نامه بیشتر به آموزش نکته وار و تستی پرداخته است و عمق دادن به مطلب در اولویت بعدی قرار دارد. در هیچ جای کتاب مطلبی خارج از مباحث کتاب و کنکور نیست. تست های تألیفی متناسب با مطالب یاد داده شده در درس‌نامه و مطالب آمده شده در کنکور، طراحی شده است. با مطالعه برنامه‌ریزی شده، تکرار و مرور درس هر دانش‌آموزی می‌تواند تست ها را به ‌راحتی پاسخ بدهد.

درس‌نامه بیشتر به‌صورت نمودار درختی است، یعنی متن کتاب به‌صورت نمودار درختی و با برجسته کردن برخی کلمات توضیح داده شده اند. استفاده از نمودار درختی آمده در کتاب دین و زندگی پایه دهم و یازدهم سفیر خرد خیلی خوب است و برخلاف بقیه‌ی تیپ نمودارهای درختی که خیلی نامفهوم است، برای تمام دانش آموزان مناسب است.

تست

بخش برجسته و عالی کتاب دین و زندگی 10 و 11 سفیر خرد، تست های این کتاب است. تعداد تست ها بسیار مناسب برای هر درس است و شاید تعدادی از دانش آموزان، نسبت به از تعدد زیاد تست ها، معترض باشند اما این حجم را نباید لزوما بعد از درس انجام داد.

تست های تألیفی چون خط به خط طرح شده باعث تسلط دانش‌آموز با هر سطحی به مطالب، نکته‌ها و ارتباط‌های معنایی در کتاب شود. پیشنهاد در تست زنی این کتاب ابتدا مسلط شدن به تست های آموزشی و پس ‌از آن حل تست های کنکوری است.

شما دانش آموزان عزیز میتونید از طریق لینک زیر خیلی راحت پاسخنامه تشریحی دین و زندگی پایه بهمن آبادی دریافت کنید.

عکس دانلود نمونه
برای دانلود پاسخنامه ی تشریحی کلیک کن

در صورت خرید بالای 300 هزار تومان از سایت برای ساکنان شهر تهران [ ارسال رایگان ] – در صورت خرید بالای 500 هزار تومان از سایت برای ساکنان شهرستان [ ارسال رایگان ]

درباره نویسنده

پایتخت کتاب

نویسنده : پایتخت کتاب

تیم نویسندگان پایتخت کتاب متشکل از دانشجویان برتر از سراسر دانشگاه های ایران

نظرات کاربران ثبت دیدگاه

نظر خود را ثبت کنید

نظرات ثبت شده

 1. آیدا گفت:

  باسلام و عرض ادب
  من دیپلم قبل از 1384 گرفتم حالا باید برای کنکور سراسری سابقه تحصیلی داشته باشم لطف می کنید کتاب دین و زنگی پایه دوازدهم به ایمیلم بفرستید

 2. آیدا دهقان گفت:

  این کتاب عالبه😍 کنکور ۴۰۱

 3. سید حسین گفت:

  سلام،آیا میتونم از این پاسخنامه برای کتابی که برای کنکور۹۹هست هم استفاده کنم؟؟؟

 4. Eshraghi گفت:

  سلام وقت بخیر، دانلود نمیشه چرا؟ مینویسه ۴۰۴ارور

 5. Mina گفت:

  لطفا هرکی میدونه راهنمایی کنه😕

 6. Mina گفت:

  سلام وقت بخیر پاسخنامه تشریحی دینی پایه (دهم و یازدهم) ۱۴۰۱ اومده؟! چطور میتونم تهییه ش کنم؟!

 7. یاسمن گفت:

  سلام من کتاب مخصوص کنکور99 رو دارم، ایا این پی دی اف مناسبش هست؟

 8. مبسر کلاس گفت:

  🙂

 9. آیسان تیموری گفت:

  پاسخ تشریحی دین و زندگی پایه واقعا الان برام ضروری بود ممنونم استاد

 10. رحمانی گفت:

  من چند ماهه منتظر پاسخ تشریحی دین و زندگی پایه بودم ممنونم ازتون پایتخت کتاب

 11. حمید گفت:

  مثل همیشه استاد بهمن آبادی عالی

آخرین مقالات پایتخت کتاب