محصول به سبد خرید اضافه شد
0

تخفیف فقط در صورت خرید آنلاین از سایت

پايتخت کتاب

به‌روزترين فروشگاه اينترنتي کتاب

  • دسته بندي محصولات
فروشگاه

دکتر رضا کیاسالار مولف نام آشنای درس زبان انگلیسی کنکور هستند که تالیفات بسیاری از ایشان در انتشارات مختلف وجود داشته و دارد. از جمله کتاب های پرفروش ایشان می توان به زبان جامع انگلیسی کنکور اشاره کرد این کتاب در نظام قدیم در انتشارات شبقره منتشر میشده و با تغییر نظام آموزشی این کتاب بینظیر در انتشارات خیلی سبز منتشر می شود. کتاب دیگر ایشان کتاب نترسیم از متن کنکور هم وضعیتی مشابه به زبان انگلیسی کنکور دارد که در نظام قدیم در انتشارات شبقره منتشر میشده منتها با تغییر نظام آموزشی هم اکنون در انتشارات مشاوران آموزش منتشر میشود. از دیگر تالیفات دکتر رضا کیاسالار میتوان به واژه نامه زبان انگلیسی کنکور انتشارات شبقره (نظام قدیم), زبان دهم انگلیسی دهم تست خیلی سبز, زبان انگلیسی یازدهم تست خیلی سبز, زبان انگلیسی دوازدهم تست خیلی سبز, آزمون های تدریجی زبان انگلیسی کنکور (نظام قدیم) که به صورت مشترک توسط انتشارات شبقره و اندیشه فائق منتشر شده است اشاره کرد.
بانک کتاب پایتخت اولین و بروزترین فروشگاه اینترنتی کتاب تخصصی درسی و کمک درسی در ایران با افتخار نماینده فروش تمام کتاب های تالیف شده دکتر رضا کیاسالار در ایران میباشد.

رفتن به بالای صفحه

هدف ما، تبدیل این وبسایت به یک بانک کتاب اینترنتی و ایجاد تجربه لذت بخش برای شما است. به صورت 24 ساعته و در تمامی لحظات توان و تلاش مان را در جهت بهبود خدمات مان بکار می گیریم تا خیال شما همواره آسوده باشد. اطمینان داریم با هنر کار تیمی و قدرت تیم حرفه ای متخصصان پایتخت کتاب، این امر محقق میگردد.

فروشگاه اینترنتی بانک کتاب پایتخت، مرکز خرید انواع کتاب های کمک درسی

Copyright © 2021 paytakhteketab.com