اشکان هاشمی

استاد اشکان هاشمی

استاد زیست شناسی کنکور

کتاب های منتشر شده
12
حوزه فعالیت
زیست شناسی
درباره‌ی نویسنده

دکتر اشکان هاشمی افتخارات زیادی در کارنامه تحصیلی خود دارند، از تحصیل در دبیرستان البرز تا رتبه 176 کنکور سال 1373 و تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی! استاد اشکان هاشمی از همان ابتدا تحصیل در دانشگاه، علاقه خاصی به تدریس درس زیست شناسی داشتند و کلاس‌های خصوصی و گروهی ایشان همیشه پرطرفدار بوده است. همچنین استاد سابقه تدریس در بهترین دبیرستان‌های پایتخت همچون دبیرستان‌های ابوریحان و خرد را دارد. دکتر اشکان هاشمی همیشه در کنار تدریس درس زیست دستی در تالیف کتاب‌های کمک آموزشی هم داشته‌اند و سال 1379 همکاری خود را با انتشارات نشر الگو آغاز کردند، کتاب‌های زیست شناسی استاد با سرعت باور نکردنی بین بچه‌های کنکور تجربی محبوب شدند.

در سال 98 استاد اشکان هاشمی از جمعی از برترین اساتید و مولفان کشور دعوت به همکاری کردند و موسسه آموزشی رایان کلاس را تاسیس کردند.

همه ما با کتاب‌های پرطرفدار و خفن زیست شناسی همچون سه بعدی، نسل جدید و موج آزمون نشر الگو آشنایی داریم، این منابع ارزشمند را مدیون تلاش‌های استاد اشکان هاشمی هستیم. اکثر رتبه برترها حداقل از یکی از این منابع برای یادگیری و تسلط بر نکات زیر شناسی استفاده کرده‌اند. اگر قصد دارید زیست شناسی را از پایه و اساس یاد بگیرید کتاب‌های سه بعدی و نسل جدید و اگر می‌خواهید یک سروگردن بالاتر از سطح کنکور تست‌های زیست را کار کنید، کتاب موج آزمون نشر الگو را به شما پیشنهاد می‌دهیم. خبر خوب اینکه همه کتاب‌های زیست شناسی استاد اشکان هاشمی را می‌توانید با تخفیف ویژه از وب سایت فروشگاه پایتخت کتاب تهیه کنید و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.

purple-bg.svg
shadow-pink-responsive.svg

کد تخفیف کتاب‌های استاد اشکان هاشمی

3 درصد تخفیف بیشتر
برای خرید کتاب‌های استاد
ashkanhashemi
copy.svg
کپی کن

کتاب های اشکان هاشمی