پايتخت کتاب

به‌روزترين فروشگاه اينترنتي کتاب

  • دسته بندي محصولات
فروشگاه

بررسی مشخصات کتاب موج آزمون ریاضی

تاریخ: 30 دی 1399
بازدید:
بررسی مشخصات کتاب موج آزمون ریاضی

بررسی مشخصات کتاب موج آزمون ریاضی

دوستان عزیز در این مقاله قصد بررسی مشخصات کتاب موج آزمون ریاضی رشته تجربی از انتشارات الگو را داریم.
یکی از درس های سختی که دانش آموزان و داوطلبان تجربی علاقه ای به خواندن آن ندارن ریاضیه اما ریاضی یکی از تاثییر گذار ترین درس های کنکور تجربیه و اگه بتونید درصد خوبی بگیرد حتما تراز شما را به شدت بالا میبره و از رقیب هاتون سبقت می گیرید.

درس ریاضی نیترو کنکور تجربیه پس اصلا از این درس فرار نکنید بلکه تلاش کنید با مطالعه دقیق و درست این درس رو به نقطه قوت خودتون تبدیل کنید.
درس ریاضی رو نباید مثل زیست خوند باید خودکار و کاغذ دستتون بگیرید و تا جایی که ممکنه سوال حل کنید ، هیچ کسی تا حالا با نگاه کردن به سوال ها ریاضی رو یاد نگرفته .

اول کار شاید براتون سخت باشه و وقت زیادی برای هر سوال بزارید اما مطمئن باشید به مرور سرعتتون بالا تر میره و شیرینی ریاضی رو احساس می کنید اما یکی از مشکلات عمده ای که بچه ها از آن شاکی هستند وقت گیر بودن سوال های ریاضیه و معمولا نمی‌تونند به همه سوال ها جواب بدن حالا راه حل این مشکل چیه ؟

شما باید قبل از کنکور سراسری تعداد زیادی آزمون حل کنید، تا ذهنتون توانایی پاسخ گویی به سوالات در وقت کمُ پیدا کنه یکی از کتاب های خوبی که میتونه شما را در این راه کمک کنه موج آزمون ریاضی نشر الگو هست.

در ادامه تمام قسمت های این کتاب را بررسی می کنیم:
این کتاب مجموعا ۱۷۶ آزمون و ۲۰۵۹ تست داره، که تعداد آزمون های هر فصلش به ترتیب زیر هست:

  • بازه و و مجموعه 2 آزمون حد و پیوستگی 11 آزمون
  • الگو و دنباله 5 آزمون مشتق 13 آزمون
  • توان،ریشه،اتحاد 7 آزمون کاربرد مشتق 11 آزمون
  • معادله، تعیین علامت 13 آزمون هندسه تحلیلی 9 آزمون
  • قدر مطلق 8 آزمون آمار و احتمال 17 آزمون
  • توابع نمایی و لگاریتمی 12 آزمون شبیه ساز قلم چی 16 آزمون
  • تابع 19 آزمون جامع تالیفی 3 آزمون
  • مثلثات 16 آزمون کنکور سراسری 4 آزمون

همه سوالات آزمون ها تالیفی و به سبک کنکور های سراسری نوشته شده.
مولفان سعی کردن از تمام تیپ سوال های مختلف تست طراحی کنن تا با هر نوع سوالی آشنایی داشته باشید.

به عنوان مثال یکی از فصل های کتاب رو بررسی می کنیم :

فصل سوم کتاب توان ،ریشه ، اتحاد ، تجزیه و تقسیمه که هفت آزمون ده سوالی داره
آزمون ها مبحثیه مثلا آزمون اول این فصل توان و ریشه ، آزمون دوم و سوم اتحاد ها ، آزمون چهارم و پنجم تجزیه ، آزمون ششم گویا کردن مخرج های گنگ و آزمون آخر بخش پذیری و تقسیمه خوب پس احتمالا خودتون هم متوجه شدید این نوع طبقه بندی مبحثی و دقیق شما رو در یادگیری تیپ تست های مختلف خیلی کمک میکنه.

به جز فصل یک و سه انتهای هر فصل تعدادی آزمون جامع هم آورده شده تا تمام مباحث فصل را دوره کنید با توجه به تعداد بالای آزمون ها در واقع کتابُ میشه یک بانک تست جامع پذیرفت.

یکی از ویژگی های دیگه ی این کتاب آزمون های هماهنگ با برنامه آزمون های قلم چیه تعداد این آزمون ها ۱۶ تا هست ، به عنوان جمع بندی قبل از آزمون های قلم چی می‌تونید از آن ها استفاده کنید.

همچنین در انتهای کتاب سه آزمون جامع تالیفی و 4 دوره کنکور های سراسری (سال های ۹۸و ۹۹ داخل و خارج کشور ) نوشته شده .پاسخ های کتاب به شکل گام به گام و کامل نوشته شده و هر جا لازم بوده که شکلی استفاده بشه شکل ها به بهترین حالت ممکن رسم شدند .

فرمول ها و روش های حل سوالات به طور کامل نوشته شده، همچنین هر سوالی که دو روش حل دارند به هر دو روش نوشته شده .

به نظر نمی رسه کسی در خواندن این بخش مشکلی داشته باشه. اما اول از همه سعی کنید سوال هایی که درست جواب ندادید رو بعد از تایم آزمون دوباره حل کنید و حداقل چند دقیقه ای روی هر سوال فکر کنید بعدش سراغ پاسخ نامه برید اگر از همون اول پاسخ ها رو نگاه کنید حتی اگه راه حل رو متوجه بشید ماندگاری مطلب در ذهنتون خیلی کمه و احتمال این که بار دیگه هم اشتباه کنید هست پس حتما اول به راه حل سوال ها خوب فکر کنید و بعد سراغ پاسخ نامه برید .

با توجه به تعداد بالای آزمون های کتاب بهترین حالت ممکن مطالعه کتاب از ابتدای سال تحصیلیه اما اگه در ماه ها و روز های نزدیک به کنکور هستید می توانید از آزمون های جامع کتاب نهایت بهره را ببرید.

ریاضی درس شیرینیه به شرطی که برای این درس وقت بزارید تا مفاهیم آن را متوجه بشید و به سوالاتش پاسخ بدید کتاب موج آزمون الگو کتاب خوبی در این زمینه هستش که میتونه کمکتون کنه.

برای خرید این کتاب از بروزترین سایت فروش اینترنتی کتاب روی لینک زیر کلیک کنید.

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

هدف ما، تبدیل این وبسایت به یک مرکز خرید اینترنتی کتاب و ایجاد تجربه لذت بخش برای شما است. به صورت 24 ساعته و در تمامی لحظات توان و تلاش مان را در جهت بهبود خدمات مان بکار می گیریم تا خیال شما همواره آسوده باشد. اطمینان داریم با هنر کار تیمی و قدرت تیم حرفه ای متخصصان پایتخت کتاب، این امر محقق میگردد.

فروشگاه اینترنتی بانک کتاب پایتخت، مرکز خرید انواع کتاب های کمک درسی، درسی، دی وی دی های آموزشی.

Copyright © 2021 paytakhteketab.com