دوپینگ ریاضی ششم

بررسی و تحلیل کتاب‌ها
5 ماه پیش
پایتخت کتاب
دوپینگ ریاضی ششم

به دنبال دوپینگ ریاضی پایه ششم هستید؟ پایه ششم دبستان به دلیل این که یکی از روش‌های ورود به مدارس نمونه دولتی، استعدادهای درخشان و سایر مدارس خاص از پایه ششم دبستان است و همچنین این پایه آخرین مقطع از تحصیلات ابتدایی محسوب می‌شود؛ دارای اهمیت زیادی است.

دوپینگ ریاضی ششم با کتاب های کمک آموزشی

بعد از پایه ششم دانش‌آموزان وارد مقطع متوسطه اول می‌شوند و به نوعی پایه ششم پایه‌ای برای جمع‌بندی تمام نکات دوره ابتدایی و آماده شدن دانش‌آموزان برای یادگیری دروس متوسطه اول است. کتاب‌های مختلفی را برای این مقطع تحصیلی منتشر کرده‌اند، به دلیل زیادی کتاب‌های کمک آموزشی برای درس ریاضی در ادامه این مطلب از پایتخت کتاب برای شما طبق بررسی‌هایی که انجام شده، بهترین کتاب‌ کمک آموزشی برای درس ریاضی پایه ششم آورده شده است.

کتاب‌های کمک درسی برای این پایه با گزینه‌های مختلفی روبه‌رو است. انتشارات فراوانی از قبیل کلاغ سپید، گاج، منتشران، خیلی سبز، مبتکران، فرزانگان، کانون قلم چی و … در این حیطه اقدام به تولید کتب کمک آموزشی نموده‌اند.

کتاب کار ریاضی ششم انتشارات خیلی سبز

کار ریاضی ششم خیلی سبز

کتاب کار ریاضی ششم خیلی سبز به عنوان پراستقبال‌ترین کتاب کار دوپینگ ریاضی پایه ششم نام برده شده است، این کتاب نوشته هوشنگ علمردانی و توسط انتشارات خیلی سبز منتشر شده است. این کتاب دارای درسنامه، آزمون، تمرین‌هایی برای مرور درس‌ها و پاسخنامه است که به دانش‌آمپز کمک می‌کند تا بتواند بهتر درس را یاد بگیرد و با دوره کردن درس‌ها باعث تثبیت یادگیری می‌شود.

آموزش و آزمون ریاضی ششم از سری رشادت مبتکران

آموزش و آزمون ریاضی ششم رشادت جلد اول مبتکران

معمولا کسانی که دنبال شرکت در آزمون‌های مدارس نمونه دولتی یا استعدادهای درخشان هستند با این ناشر و کتاب‌هایش آشنایی دارند، کتاب‌های نشر مبتکران و فرزانگان تمرکز اصلی‌ خود را روی قبولی و آماده کردن دانش‌آموزان برای المپیادهای علمی، آزمون‌های مدارس نمونه دولتی و استعدادهای درخشان و سایر مدارس خاص است. کتاب آموزش و آزمون ریاضی ششم مبتکران هم از سری کتاب‌های رشادت انتشارات مبتکران یکی از بهترین کتاب‌ها برای آمادگی دانش‌آموزان برای آزمون و آشنایی با سوالات تستی است.

کتاب کارپوچینو ریاضی ششم دبستان گاج

کارپوچینو ریاضی ششم گاج

تقریبا غیرممکن است سراغ خرید کتاب کمک درسی دوپینگ ریاضی پایه ششم بروید و با کتاب‌های انتشارات گاج مواجه نشوید، گاج هم یکی از ناشران برتر در زمینه کتاب‌های کمک آموزشی برای اکثر مقاطع تحصیلی است. در کتاب کارپوچینو ریاضی ششم دبستان گاج با استفاده از درسنامه‌های مختصر و مفید به همراه نکات کلیدی، تمرین‌های متنوع و بانک جامع سوالات مختلف و چند سری نمونه سوال برای آزمون‌های نوبت اول و نوبت دوم مواجه هستید.

علاوه بر این کتاب، انتشارات گاج کتاب کار ریاضی پایه ششم دیگری هم دارد که در سایر مجموعه‌های این ناشر دسته‌بندی شده‌اند. کتاب‌های آموزش ریاضی پایه ششم سری سیر تا پیاز و EQ هم گزینه‌های خوبی برای کمک به یادگیری درس ریاضی هستند. هر کدام ویژگی‌ها و تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند.

کتاب کمک آموزشی سری شاهکار ریاضی ششم دبستان کلاغ سپید

شاهکار ریاضی ششم کلاغ سپید

کلاغ سپید یکی از انتشارات محبوب و از بهترین گزینه‌ها در مقطع ابتدایی است. کتاب شاهکار ریاضی ششم کلاغ سپید از سری شاهکار انتشارات کلاغ سپید می‌باشد. در چند قسمت به دانش‌آموزان برای یادگیری کمک می‌کند. در هر درس اول مانند سایر کتاب‌ها درسنامه قرار گرفته و بعد از آن تمرین‌های هر درس آورده شده و در آخر بخشی از کتاب هم به سوالات چهار گزینه‌ای مخصوص آزمون‌های مدارس خاص اختصاص یافته است.

انتشارات قلم چی کتاب های سری طبقه‌ بندی شده

ریاضی ششم طبقه بندی شده قلم چی

کتاب ریاضی ششم طبقه بندی شده قلم چی 316 صفحه‌ای توسط جمعی از مولفان کانون قلم چی طراحی و توسط انتشارات این کانون منتشر شده است‌‌. در این کتاب با درسنامه‌های مفید و کاربردی برای هر درس روبه‌رو هستیم، سوالات مختلف که بر اساس الگوی آموزش طراحی و در کتاب گنجانده شده‌اند. همچنین شما در این کتاب آزمون‌های منتخب کانون، سوالات تالیفی از کتاب‌های درسی و آزمون‌های مدارس خاص مثل استعدادهای درخشان، نمونه دولتی، تیزهوشان و … دسترسی دارید و نیازی به تهیه کتاب‌های جداگانه ندارید.

دانلود بخشی از کتاب
99

بهترین کتاب کمک آموزشی ریاضی پایه ششم کدام کتاب است؟

با توجه به سیاست‌های ناشران کتاب‌های هر مجموعه دارای ویژگی‌های خاصی هستند که متناسب با نیاز و هدف مشخصی برای برخی دانش‌آموزان آماده و منتشر شده است. به همین دلیل بهترین کتاب کمک آموزشی وجود ندارد و هر شخصی ممکن است با کتابی بتواند ارتباط برقرار کند که شاید اصلا در این لیست وجود ندارد و جزو بهترین کتاب‌های کمک آموزشی نیست!

به همین خاطر بهتر است شما برای خرید بهترین دوپینگ ریاضی پایه ششم به برخی کتاب فروشی‌های معتبر و یا فروشگاه‌های اینترنتی فروش کتاب کمک درسی مراجعه کنید و با بررسی کتاب‌های موجود و پرسیدن سوال از مسئول کتاب فروشی بهترین کتاب‌های کمک درسی را شناسایی و بعد از مقایسه اقدام به خرید کنید.

در مرحله بررسی هر کتاب شما باید بدانید برای چه هدفی نیاز به کتاب کمک آموزشی دارید، برای قبولی در آزمون‌های مدارس خاص، برای یادگیری بهتر درس یا برای بالا بردن سطح اطلاعات درسی. بعد از مشخص کردن هدف‌تان دامنه انتخاب شما محدودتر شده و با توجه به هدف شما انتظارات از هر کتاب متفاوت می‌شود. به طور مثال اگر هدف شما از خرید کتاب کمک آموزشی قبولی در مدارس خاص است باید یکی از ملاک‌های شما برای انتخاب بهترین کتاب داشتن نمونه سوال و تمرکز روی سوالات چهار گزینه‌ای برای مدارس خاص باشد.

برای بقیه حالات هم شما خودتان باید با توجه به نیازی که دارید اقدام به انتخاب کتاب کنید، تنوع کتاب‌های کمک آموزشی به حدی زیاد است که نمی‌توان در چند مقاله متنی راهکار مناسبی برای انتخاب به شما معرفی کرد.

همچنین تمامی کتاب‌های معرفی شده در این مطلب از کتاب‌هایی انتخاب شده‌اند که بیشترین استقبال شده و امروزه با پیشرفت فروشگاه‌های اینترنتی شما می‌توانید به صورت اینترنتی هم هر کدام از کتاب‌های بالا را بدون نیاز به مراجعه حضوری و اتلاف وقت، از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر سفارش دهید.

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی و معرفی چند کتاب دوپینگ ریاضی پایه ششم از مجموعه‌های مختلف ناشران برتر کشور مانند گاج، خیلی سبز، کلاغ سپید و … پرداختیم و همچنین در ادامه مطلب یک روش کاربردی برای نحوه انتخاب بهترین کتاب کمک آموزشی برای هر مقطع تحصیلی به صورت مختصر توضیح داده شده که این روش به شما کمک می‌کند در انتخاب کتاب‌های کمک آموزشی دچار سردرگمی نشوید و کتاب مناسبی را انتخاب کنید.

درباره نویسنده

پایتخت کتاب

نویسنده : پایتخت کتاب

نظرات کاربران ثبت دیدگاه

نظر خود را ثبت کنید

نظرات ثبت شده

  1. سلام گفت:

    ریاضی ششم سیر تا پیاز کامل آموزش داره توش؟ ریاضی بچم خیلی ضعیفه لطفا راهنمایی م کنید؟

آخرین مقالات پایتخت کتاب